Prawie 100 000 zł wygrane dla naszego członka – wielki sukces prawników Z.Z. „Jedność”!

temida 2024 WYGRANA
Getting your Trinity Audio player ready...

Wielkie gratulacje należą się naszemu członkowi, który dzięki nieustępliwości i profesjonalizmowi prawników Związku Zawodowego „Jedność” odzyskał niemal 100 000 złotych z tytułu zaległego wynagrodzenia. Po złożeniu przez nas pozwu, 23 maja 2024 roku zapadł wyrok w Sądzie Pracy (sygn. akt IV P 40/23). Nasz członek otrzyma prawie 100 000 zł zaległego wynagrodzenia.

To zwycięstwo jest dowodem na to, że Z.Z. „Jedność” działa skutecznie i z pełnym zaangażowaniem na rzecz swoich członków. Nieustępliwość, kompetencje oraz zaangażowanie naszych prawników przyniosły wymierne efekty, a nasz członek może cieszyć się należnym mu wynagrodzeniem.

Chciałbym również przypomnieć, że każdy członek oraz sympatyk Związku Zawodowego „Jedność” ma prawo do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej w każdej sprawie – zarówno cywilnej, karnej, jak i z zakresu prawa pracy. Nasi prawnicy, uznawani za jednych z najlepszych w Polsce, wygrali dla nas już kilkaset spraw sądowych, co potwierdza ich niezrównane umiejętności i doświadczenie.

Terminy na bezpłatne porady prawne dostępne są w siedzibie związku pok. 222. To wyjątkowa okazja, by skorzystać z pomocy ekspertów i zabezpieczyć swoje prawa.

Jeszcze raz gratulujemy naszemu członkowi oraz dziękujemy naszym prawnikom za ich nieocenioną pomoc. Z.Z. „Jedność” to nie tylko związek zawodowy, to prawdziwe wsparcie dla wszystkich pracowników!

wyrok obrazy 0
wyrok str. 1
wyrok obrazy 1
wyrok str. 2