Szanowni koledzy i koleżanki,

W dniu 20.04.2023 minie już rok od tragicznego wybuchu metanu w KWK Pniówek, który kosztował życie 9 naszych kolegów, a 7 wciąż jest poszukiwanych. Wszyscy, którzy zostali dotknięci tą tragedią, wciąż noszą w sercach piętno straty i smutku. Dlatego też, w dniu 23 kwietnia 2023 roku, o godzinie 11:30, w Kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Pawłowicach, odbędzie się msza święta w intencji zmarłych i poszukiwanych kolegów.

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich, którzy chcą uczcić pamięć o tych, którzy odeszli do wzięcia udziału w tej uroczystości. Msza święta to czas modlitwy, refleksji i skupienia, a także okazja do wyrażenia jedności i szacunku dla tych, którzy zginęli w trudnych warunkach pracy.

Pragniemy, aby ta uroczystość była nie tylko okazją do jednoczenia się w bólu i smutku, ale także do odkrycia w sobie siły do dalszej walki o lepsze jutro. Miejmy nadzieję, że nasze modlitwy i nasze wspólne wysiłki przyczynią się do tego, że takie tragedie już nigdy się nie powtórzą.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w tę modlitwę i upamiętnić naszych kolegów. Bądźmy razem w tym trudnym czasie.

Szczęść Boże !

By Karwacki Oskar

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" Pracowników JSW S.A. KWK Pniówek

Jedność Pniówek App

FREE
VIEW