Uwaga na Oszustów: Fałszywe Wezwania do Zapłaty za Parking przy KWK Pniówek

Witajcie,

Mamy dla Was ważne ostrzeżenie dotyczące oszustwa, które miało miejsce przy KWK Pniówek. W dniu wczorajszym, na parkingu przy kopalni, doszło do niepokojącego incydentu. Oszuści, wykorzystując niewiedzę, próbowali wyłudzić pieniądze od niewinnych kierowców.

Jak to się stało?

Oszuści wkładali za wycieraczki samochodów wezwania do zapłaty za parking. Te fałszywe wezwania do zapłaty wyglądają przekonująco, ale pamiętajcie – są to próby oszustwa. Przypominamy wszystkim, że parkingi przy kopalniach są bezpłatne. Jeśli więc otrzymaliście takie wezwanie do zapłaty, nie płaćcie! To jest próba wyłudzenia pieniędzy. Zamiast tego, zgłoście to odpowiednim służbom, aby mogły podjąć działania przeciwko tym oszustom.

Oszustwa tego typu są niestety coraz częstsze. Dlatego ważne jest, abyśmy byli czujni i nie dawali się nabrać na takie sztuczki. Pamiętajcie, że oszuści często wykorzystują naszą niewiedzę i zaufanie, dlatego zawsze warto dwa razy sprawdzić, zanim zapłacimy za coś, co wydaje się nie do końca prawdziwe.

Zachęcamy wszystkich do podzielenia się tą informacją ze swoimi znajomymi i rodziną. Im więcej osób będzie o tym wiedzieć, tym mniej osób padnie ofiarą takich oszustw.

Pamiętajmy, że razem możemy zapobiec dalszym próbom oszustwa i chronić siebie nawzajem.

Bądźcie bezpieczni i czujni!

By Karwacki Oskar

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" Pracowników JSW S.A. KWK Pniówek

Jedność Pniówek App

FREE
VIEW