Życzenia wielkanocne ZZ Jedność KWK Pniówek

Odsłuchaj artykuł
00:00 / 00:00

Koleżanki i Koledzy! Pracownicy KWK Pniówek!
Wielkanoc to czas, który w naszej górniczej tradycji od zawsze niósł ze sobą obietnicę odrodzenia i nadziei. Składając Wam w tym roku życzenia wielkanocne, ZZ Jedność KWK Pniówek pragnie mocno podkreślić, że tegoroczne święta przypadają na trudny i pełen niepewności okres dla całej Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Jako Związek Zawodowy Jedność doskonale wiemy, że niepokój o przyszłość, stabilność miejsc pracy oraz uczciwe płace towarzyszy Wam każdego dnia, czy to na podszybiu, czy w ścianie. Jednak górnicza historia wielokrotnie udowodniła, że to nasza kopalniana więź jest w stanie stawić czoła największym kryzysom. To nie puste obietnice z gabinetów, a nasz twardy, wspólny front i wzajemne wsparcie stanowią gwarancję, że nie pozwolimy ratować sytuacji spółki kosztem naszych rodzin i naszego potu.

W imieniu Zarządu ZZ Jedność KWK Pniówek życzymy Wam z okazji nadchodzących Świąt:

  • Niezłomności i siły: Abyśmy wspólnie i skutecznie walczyli o to, co sprawiedliwie wypracowane na dole.
  • Bezpiecznych szycht: Niech opieka św. Barbary czuwa nad Wami na każdej zmianie, gwarantując bezpieczne powroty do domów.
  • Rodzinnego wytchnienia: Aby te świąteczne dni pozwoliły Wam odciąć się od kopalnianego stresu i przyniosły prawdziwy spokój w gronie tych, których kochacie.
  • Wiary w lepsze jutro: Niech symbol Zmartwychwstania wleje w Wasze serca świeży optymizm i energię na kolejne miesiące.

W tych dniach trzymajmy się razem, pamiętając również o naszych emerytach oraz rodzinach tych, którzy odeszli na wieczną szychtę. To my, pracownicy, tworzymy tę kopalnię i tylko trzymając się razem, obronimy nasze prawa.

Wesołego Alleluja i Szczęść Boże!

Zarząd Związku Zawodowego Jedność KWK Pniówek

Podobne wpisy

Powiązane artykuły