Uwaga Krwiodawcy – nowa siedziba RCKiK w Pszczynie

Informujemy o otwarciu nowej siedziby Oddziału Terenowego RCKiK w Pszczynie. To miejsce, gdzie wielu z Was pracowników KWK Pniówek oddaje krew, stało się teraz jeszcze bardziej dostępne i komfortowe.

Nowoczesność w Nowej Siedzibie

Nowa placówka przy ul. Antesa 11A (teren szpitala w Pszczynie), została otwarta 20 listopada, zapewnia przestronne pomieszczenia, wygodną poczekalnię oraz nowoczesny gabinet lekarski. To znaczna poprawa w porównaniu do dotychczasowych warunków.

System Rejestracji Online – Wyzwanie i Odpowiedź

Wprowadzono tu nowy, internetowy system kolejkowy, który umożliwia umawianie się na konkretną godzinę oddania krwi. Choć to wielki krok naprzód, zgłaszane są pewne zastrzeżenia. Internauci wskazują na problem z dostępnością miejsc, co może wpłynąć na utrzymanie liczby 1000 dawców miesięcznie. Narzekania dotyczą także zapisów na tydzień naprzód i utrudnień dla dawców z innych miast. To ważna informacja dla Was, bowiem może okazać się ,że na dzień który zaplanowaliście na donację krwi, będzie już zarezerwowany i niestety będziecie zmuszeni do zmiany planów lub szukania innej stacji RCKiK.

Zachęcamy do korzystania z nowej siedziby i dzielenia się opiniami na temat systemu rejestracji.

Do zobaczenia w nowej siedzibie RCKiK!

foto: powiat.pszczyna.pl

Jedność Pniówek App

FREE
VIEW