Lipcowe wspomnienia z Niechorza

Każdego roku, Związek Zawodowy „Jedność” KWK Pniówek dąży do tworzenia niezapomnianych wspomnień dla swoich członków i ich rodzin. Tym razem, pragniemy podzielić się z Wami relacją z letnich wczasów, które spędziliśmy w urokliwym Niechorzu, korzystając z gościnności ośrodka wypoczynkowego Jantar SPA.

Członkowie naszego związku, wraz z ich rodzinami, doświadczyli magii tego nadmorskiego miasteczka, czerpiąc pełnymi garściami z dobrodziejstw plaży, morza, a także relaksu, które oferowało nam SPA.

Dzień rozpoczynał się od pysznego, zdrowego śniadania, które dawało siłę na cały dzień pełen atrakcji. Potem, czas na plażę – zabawy w piasku, kąpiele morskie i gry plażowe, które sprzyjały integracji.

Właśnie te niezapomniane momenty udało nam się uwiecznić na zdjęciach, które chcielibyśmy Wam teraz pokazać. Zaraz pod tym artykułem znajduje się galeria zdjęć, która przeniesie Was w te magiczne chwile. Przekonacie się, że prawdziwe szczęście rodzi się ze wspólnie spędzanego czasu, pełnego uśmiechu i radości.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne wyjazdy, gdzie będziemy mogli ponownie budować wspomnienia. Do zobaczenia na następnych wczasach!