Wspaniałe Wczasy Członków Związku Zawodowego Jedność KWK Pniówek w Grecji

Witamy w kolejnej relacji! Tym razem mamy przyjemność podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami, które nasi członkowie związku zawodowego Jedność KWK Pniówek spędzili wraz z rodzinami podczas wakacji w Grecji.

Od 3 do 14 lipca 2023 roku, nasi członkowie z rodzinami mieli okazję odkrywać uroki malowniczej miejscowości Leptokaria, położonej na Riwierze Olimpijskiej. To miejsce, znane z pięknych plaż i krystalicznie czystego morza, było idealnym miejscem na relaks i odpoczynek od codziennych obowiązków.

Podczas tych niezapomnianych dwóch tygodni, mieli okazję zwiedzać, odpoczywać, a przede wszystkim integrować się, co jest jednym z najważniejszych celów naszego związku. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni pozytywnej energii.

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z wakacji. Zdjęcia te doskonale oddają atmosferę radości i relaksu, która towarzyszyła podczas całego pobytu.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile. Czekamy na kolejne wspólne wyjazdy!

By Karwacki Oskar

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" Pracowników JSW S.A. KWK Pniówek

Jedność Pniówek App

FREE
VIEW