Nowa aplikacja dla członków związku i nie tylko

Jedność Pniówek App – nowoczesna aplikacja dla członków Związku Zawodowego Jedność KWK Pniówek oraz pozostałych pracowników kopalni.

W dobie dynamicznego rozwoju technologii mobilnych, aplikacje stają się nieodłącznym narzędziem codziennej pracy i komunikacji. Związek Zawodowy Jedność, z myślą o swoich członkach, stworzył nowoczesną aplikację mobilną – Jedność Pniówek App. Dzięki niej, członkowie związku mogą być na bieżąco z informacjami oraz korzystać z wielu przydatnych narzędzi.
Jedność Pniówek App to aplikacja mobilna, która umożliwia członkom Związku Zawodowego „Jedność” KWK Pniówek śledzenie aktualności związanych z pracą, wynagrodzeniami i warunkami zatrudnienia. Możliwe jest również przeglądanie bieżących informacji związanych z działaniami związkowymi.

Dużym atutem Jedność Pniówek App jest łatwe i szybkie zgłaszanie swoich problemów związanych z pracą. Członkowie związku oraz pracownicy KWK Pniówek mogą wysyłać wiadomości, składać skargi oraz wnioski za pomocą aplikacji mobilnej, co pozwala na szybsze i efektywniejsze rozwiązywanie spraw.
Dodatkowo aplikacja pozwala również na dostęp do specjalnych ofert dla członków związku, co z pewnością zadowoli każdego użytkownika.

Podsumowując, Jedność Pniówek App to nowoczesna aplikacja, która ułatwia życie członkom Związku Zawodowego Jedność.

Polecamy pobranie Jedność Pniówek App z Google Play i dołączenie w szeregi najlepiej poinformowanych pracowników kopalni.

Link do aplikacji:
https://play.google.com/store/apps/details?id=apppniowekzzjednoscpl.wpapp