Nowa zakładka na naszej stronie „Akty Prawne”

W dobie cyfryzacji i rosnącej potrzeby dostępu do informacji, Związek Zawodowy „Jedność” KWK Pniówek stawia na zwiększanie świadomości pracowników. Z radością prezentujemy Państwu najnowszą aktualizację naszej strony internetowej – zakładkę „Akty Prawne”. Wkrótce taką samą funkcjonalność dodamy również w naszej aplikacji mobilnej „Jedność Pniówek App”


Dlaczego zakładka „Akty Prawne” jest tak ważna?

Przepisy prawne stanowią fundament naszej codziennej pracy. Wiedza na temat obowiązujących aktów prawnych pozwala nam lepiej rozumieć nasze prawa i obowiązki, a także skuteczniej działać na rzecz poprawy warunków pracy i bezpieczeństwa w kopalniach. Zakładka „Akty Prawne” to kompendium wiedzy, które każdy pracownik branży górniczej powinien znać.


Co znajdziecie w zakładce „Akty Prawne”?

Na początek przygotowaliśmy dla Was zbiór najważniejszych dokumentów, takich jak Kodeks Pracy czy Prawo Geologiczne i Górnicze. Ale to dopiero początek! W najbliższym czasie planujemy sukcesywnie rozszerzać bazę dostępnych aktów prawnych, uwzględniając również Wasze sugestie i potrzeby.


Nasze zaangażowanie:

Zakładka „Akty Prawne” to nie tylko zbiór suchych przepisów. To przede wszystkim narzędzie, które ma służyć Wam, naszym członkom. Dlatego też zachęcamy do aktywnego korzystania z niej, zgłaszania uwag i propozycji. Chcemy, aby była ona żywym źródłem wiedzy, które będzie rozwijać się razem z nami.


Podsumowanie:

Dzięki nowej zakładce „Akty Prawne”, Związek Zawodowy „Jedność” KWK Pniówek staje się jeszcze bardziej nowoczesny i dostosowany do potrzeb swoich członków. Wierzymy, że dzięki temu narzędziu każdy z Was będzie mógł lepiej zrozumieć i wykorzystać swoje prawa. Zapraszamy do regularnych odwiedzin i korzystania z naszej bazy wiedzy!