Cześć, Członkowie Jedności KWK Pniówek!

Jak wiecie, nasz Związek Zawodowy „Jedność” nieustannie dąży do tego, by organizować dla Was wyjątkowe wydarzenia. Jednym z nich jest nasza coroczna Karczma Piwna, która już od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród pracowników kopalni Pniówek ale i wszystkich pozostałych kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Was na XV edycję tego wydarzenia, która odbędzie się 25 listopada.

W ramach przygotowań do tej niezwykłej imprezy, postanowiłem wraz z Szymonem Buczkiem odwiedzić Browar Jastrzębie. Dlaczego akurat tam? Browar ten od lat słynie z produkcji wyjątkowych piw, a za każdym kuflem stoi zespół prawdziwych pasjonatów. To właśnie tam, w sercu browaru, mieliśmy okazję uczestniczyć w degustacji różnych odmian piwa, by wybrać tę jedyną, specjalną, która zostanie uwarzona specjalnie na naszą Karczmę Piwną.

Po długich, ale niezwykle smacznych deliberacjach, nasz wybór padł na „Lager Wiedeński”. To piwo dolnej fermentacji, które zachwyca bogatym profilem słodowym. Parametry tego wyjątkowego trunku to: ekstrakt: 12°blg oraz alkohol: 4,8%.

Chciałbym też podziękować całemu zespołowi Browaru Jastrzębie za ciepłe przyjęcie i możliwość poznania tajników warzenia piwa. Jestem pewny, że „Lager Wiedeński” będzie hitem tegorocznej Karczmy Piwnej!

Zachęcam wszystkich też do śledzenia strony Związku Zawodowego Jedność oraz pobrania naszej aplikacji mobilej Jedność Pniówek App (do pobrania w sklepie Google Play), gdzie już wkrótce pojawią się kolejne informacje na temat XV Karczmy Piwnej. Do zobaczenia wkrótce!

Szczęść Boże!

By Karwacki Oskar

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" Pracowników JSW S.A. KWK Pniówek

Jedność Pniówek App

FREE
VIEW