Razem na VI Charytatywnym Biegu Nadziei – przyłącz się do nas!

Getting your Trinity Audio player ready...

Z wielką nadzieją i entuzjazmem, Związek Zawodowy „Jedność” KWK Pniówek wraz z Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach zaprasza wszystkich członków, pracowników oraz ich rodziny do udziału w VI Charytatywnym Biegu Nadziei. To wyjątkowe wydarzenie, zaplanowane na 19 maja (niedziela) w Parku Cegielnia w Żorach, jest świetną okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie osób o otwartych sercach.

Więcej niż bieg

Organizowany przez Żorskie Hospicjum VI Charytatywny Bieg Nadziei to nie tylko okazja do sportowej rywalizacji. Jest to moment, kiedy możemy wspólnie działać na rzecz lepszego jutra, dając wsparcie i nadzieję tym, którzy są w trudnej życiowej sytuacji. Każdy krok na tej trasie zbliża nas do świata, w którym panuje większa empatia i zrozumienie potrzeb innych.

Wspieramy Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach

Biorąc udział w biegu, masz niepowtarzalną szansę nie tylko na aktywne spędzenie czasu, ale przede wszystkim na wsparcie misji Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach. To organizacja, która codziennie pomaga osobom terminalnie chorym i ich rodzinom. Twoja obecność na biegu to cenny wkład w tę szlachetną sprawę.

Jak dołączyć?

Zapisy na VI Charytatywny Bieg Nadziei już ruszyły! Aby zostać częścią tej inspirującej inicjatywy, przejdź przez poniższy link i zarejestruj się. Nie przegap tej wyjątkowej szansy, by przyczynić się do zmiany na lepsze.

[Link do zapisów – ZAPISZ SIĘ !]

Razem tworzymy zmianę

Zachęcamy wszystkich członków Związku Zawodowego „Jedność” KWK Pniówek, ich bliskich, przyjaciół, a także mieszkańców Żor i okolic do wzięcia udziału w VI Charytatywnym Biegu Nadziei. Pamiętajmy, że wspólnymi działaniami możemy osiągnąć więcej – więcej pomóc, więcej wesprzeć, więcej zmienić.

Dołącz do nas i biegnij z nadzieją w sercu!

Ten bieg ma być dowodem naszej wspólnej woli do działania na rzecz dobra i wsparcia potrzebujących.

Do zobaczenia w Parku Cegielnia!
Zarząd Związku Zawodowego „Jedność” KWK Pniówek

By Karwacki Oskar

Przewodniczący Związku Zawodowego "Jedność" Pracowników JSW S.A. KWK Pniówek

Jedność Pniówek App

FREE
VIEW