1 lutego br. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. – wydarzenie, które ma wpływ na przyszłość naszej pracy i bezpieczeństwo w miejscu zatrudnienia. Wśród kandydatów znajdują się osoby o różnych kompetencjach i doświadczeniach, każda z nich z potencjałem, aby wnosić wartość do zarządzania JSW S.A.

W Związku Zawodowym „Jedność” KWK Pniówek pragniemy podkreślić, że te wybory to przede wszystkim wybór załogi. Jako pracownicy mamy prawo i obowiązek podjąć świadomą decyzję, komu powierzymy mandat zaufania. Nasza rola nie ogranicza się jednak do oddania głosu. Jako związek zawodowy, chcemy dać szansę każdemu kandydatowi na zaprezentowanie się i przedstawienie swoich motywacji do startu w wyborach.

Dlatego też serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów do kontaktu z siedzibą Związku Zawodowego „Jedność” KWK Pniówek. Chcemy poznać Wasze poglądy, motywacje i plany dotyczące przyszłości JSW S.A. Z zainteresowaniem wysłuchamy każdego z Was i z chęcią przybliżymy Wasze sylwetki na łamach naszej strony, oczywiście za Waszą zgodą. Uważamy, że to doskonała okazja, aby każdy pracownik mógł lepiej poznać swoich przyszłych reprezentantów.

Jako Jedność KWK Pniówek, stawiamy na otwartość i transparentność. Nie zamierzamy wskazywać, na kogo należy głosować. Naszym celem jest umożliwienie każdemu pracownikowi JSW S.A. dokonania świadomego wyboru, opartego na rzetelnej i obiektywnej informacji. Wierzymy, że każdy kandydat ma coś wartościowego do zaoferowania, a nasza rola polega na ułatwieniu dostępu do tych informacji.

Zakończenie:
Przed nami wybory, które mają wpływ na naszą przyszłość w JSW S.A. Zachęcamy wszystkich pracowników do aktywnego udziału w tym procesie. Poznajmy naszych kandydatów, zastanówmy się nad ich propozycjami i dokonajmy wyboru, który najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom i potrzebom. Pamiętajmy, że każdy głos ma znaczenie i każdy z nas ma wpływ na przyszłość naszej spółki.

Jedność Pniówek App

FREE
VIEW