Medicover na Pniówku – szczegóły

Medicover na Pniówku

Z ogromną radością i dumą pragniemy podzielić się z Wami wyjątkowymi wieściami, które są efektem naszej wspólnej walki i determinacji. Związek Zawodowy „Jedność” KWK Pniówek, mając na uwadze dobro pracowników, osiągnął kolejny sukces, który przyniesie wymierne korzyści każdemu z nas.

50% Dofinansowania do Kart Medicover

Pomimo wcześniejszych informacji ze strony tzw. „reprezentatywnych” dotyczących dofinansowania kart Medicover na poziomie 20/25/30zł, zależnie od dochodu, udało się nam wywalczyć znacznie korzystniejsze warunki. Decyzją komisji socjalnej KWK Pniówek, na wniosek naszego Związku, karty Medicover będą dofinansowane na takich samych zasadach jak program Multisport, czyli aż 50%!

Dla pracowników KWK Pniówek oznacza to, że koszt pakietu bez limitu wyniesie jedynie 55 zł, a pakietu z dwoma wejściami w tygodniu – zaledwie 24 zł!

Jak Skorzystać z Oferty?

WAŻNE! Rejestracja do programu Medicover w tym miesiącu możliwa jest do 20 października, natomiast w następnych miesiącach termin ten przesuwa się na 15. dzień każdego miesiąca. Proces rejestracji został maksymalnie uproszczony – wystarczy zeskanować kod QR z ulotki, dostępnej między innymi w portalu pracownika i wprowadzić kod dostęp.

Jeśli nie masz możliwości zeskanowania kodu QR, możesz wejść bezpośrednio na link i tam wprowadzić kod dostępu. Kod ten znajduje się w ulotkach dostępnych dla pracowników lub można go otrzymać bezpośrednio w naszej siedzibie.

Dodatkowo, wszyscy zainteresowani pracownicy muszą złożyć wniosek o potrącenia w sekcji socjalnej. Wzór wniosku, aby ułatwić Wam to zadanie, również jest dostępny w portalu pracownika.

Wniosek o potrącenia będzie się składać tylko raz, nie będzie już potrzeby comiesięcznego przychodzenia do działu socjalnego.

Razem Tworzymy Siłę

To, co osiągnęliśmy, jest dowodem na to, że wspólna walka, jedność i determinacja zawsze przynoszą efekty! Dziękujemy Wam za wsparcie, zaufanie i współpracę. To razem z Wami, tworzymy siłę, która pozwala na realizację tak ważnych zmian.

Pamiętajmy, że nasza Jedność i wspólne działanie są kluczem do osiągania kolejnych sukcesów. Dziękujemy Wam za każdy wyraz wsparcia i zaangażowania. Razem budujemy lepszą przyszłość dla pracowników KWK Pniówek!